Hoofdbestuur & kantoor

Het hoofdbestuur, de Alumni Office, het RvA bestuur en de redactie van het Magazine "Van Verre" stellen zich op deze pagina graag aan u voor. Neemt u gerust contact met ons op!

 

Hoofdbestuur

Het gehele hoofdbestuur is bereikbaar via het mailadres bestuur@nyenrodealumni.nl.

 
Voorzitter
J.B. Nolst Trenite BBA (19760059)
+31653734023
Vice-voorzitter
Corina Blokland PT MSc/EMBA (20070305)
+31613379436

Secretaris
Nancy Emmens BBA/IMBA (19810031)
+31643104790

Penningmeester
Menno Broos MSc (20060025)
+31615022004

Commissaris ICT 
Peter Willemse FMA (20095532)
+31629399792
Commissaris Marketing & Communicatie
Iris Kisjes IMBA (20040411)
+31613207570
Commissaris Kringen (vacant)

 

Alumni Office

 
Simone Manager Alumni Office
Simone Daniëls Msc (19960021)
0346-291490
s.daniels@nyenrodealumni.nl
Metty

Homecomings
Metty Willemse
0346-291408
m.willemse@nyenrodealumni.nl

Kelly

Events
Kelly Grilk
0346-291513
k.grilk@nyenrodealumni.nl

Elise Financiele Administratie
Elise Warmer
0346-291402
e.warmer@nyenrode.nl
Jr. Community Marketeer
Jesper de Gooijer
0346-291406
j.degooijer@nyenrode.nl

Bestuur Raad van Afgevaardigden

Het bestuur van de RvA is te bereiken via het mailadres rva@nyenrodealumni.nl.

 
Voorzitter
Jan de Graaf (19740018)
jdgintl@gmail.com
 
Vice – voorzitter
Alexandra van der Pauw-Bruun (20000014)
azh.bruun@gmail.com

 

Secretaris
Thomas Stoter (20050519)
stotert@gmail.com

 

 
Redactie Magazine Van Verre

Hoofdredacteur
Annemiek Wortel BBA & IMBA (19820136)
0252-529678
a.wortel@nyenrodealumni.nl

 

Editor
Cynthia Schalkwijk BBA (19880160)
06-52430496
c.schalkwijk@nyenrodealumni.nl