Hoofdbestuur & kantoor

Het hoofdbestuur, de Alumni Office, het RvA bestuur en de redactie van het Magazine "Van Verre" stellen zich op deze pagina graag aan u voor. Neemt u gerust contact met ons op!

Hoofdbestuur

Het gehele hoofdbestuur is bereikbaar via het mailadres bestuur@nyenrodealumni.nl.

Voorzitter
J.B. Nolst Trenite  BBA (19760059)
+31653734023
jb.nolsttrenite@nyenrodealumni.nl 
 

Vice-voorzitter & Commissaris Kringen
Corina Blokland PT MSc/EMBA (20070305)
+31613379436
c.blokland@nyenrodealumni.nl
 

Secretaris
Freddy Peeters MSc (20040093)
+31638820074
f.peeters@nyenrodealumni.nl

 

Penningmeester
Menno Broos MSc (20060025)
+31615022004
m.broos@nyenrodealumni.nl

 

Commissaris ICT 
Peter Willemse FMA (20095532)
+31629399792
p.willemse@nyenrodealumni.nl

 

Commissaris Marketing & Communicatie
Iris Kisjes IMBA (20040411)
+31613207570
i.kisjes@nyenrodealumni.nl

 

 

 

 

Alumni Office

 

Manager Alumni Office
Simone Daniëls  IDP (19960021)
0346-291490
s.daniels@nyenrodealumni.nl

 

Metty Willemse
0346-291408
m.willemse@nyenrodealumni.nl

 

Frank Westerink
0346-291406
f.westerink@nyenrodealumni.nl 

 

Kelly Grilk
0346-291513
k.grilk@nyenrodealumni.nl

 

Yolanda Vlaanderen
0346-291402
y.vlaanderen@nyenrodealumni.nl

 

 

Bestuur Raad van Afgevaardigden

Het bestuur van de RvA is te bereiken via het mailadres rva@nyenrodealumni.nl.

Voorzitter
Cees Schinck NOIB (19700074)
c.schinck@nyenrodealumni.nl

 

Vice – voorzitter
Marlijn Smit - Louis PTMSc (20090333)
m.smit@nyenrodealumni.nl
 

 

 
Redactie Magazine Van Verre

Hoofdredacteur
Annemiek Wortel BBA & IMBA (19820136)
0252-529678
a.wortel@nyenrodealumni.nl

 

Editor
Cynthia Schalkwijk BBA (19880160)
06-52430496
c.schalkwijk@nyenrodealumni.nl